About

Bu zamanda yabancı bir dil konuşabilmek, özellikle de İngilizce öğrenmek eskisine oranla daha ehemmiyetli duruma gelmiştir. Bildiğiniz gibi yeni teknolojilerde ve özellikle de internet teknolojisinde gelmiş olduğumuz yer hayatımızı çok farklı bir noktaya getirmiş bulunmaktadır. Artık birkaç saniye içinde dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişime geçebiliyoruz. Sosyal yaşam gibi ekonomik hayat da söz konusu ilerlemelere ayak uydurmuş, dünyadaki tüm ülkelere ürün ve hizmet ihracatı yapan bir duruma gelmişlerdir.
İnternet dünyasındaki bu ilerlemeler İngilizceyi daha gerekli kıldığı gibi, bununla birlikte kolay hale de indirgemiştir. İngilizce öğrenmek amacıyla bundan sonra ingilizce dil kurslarına binlerce lira para ödemenize ya da uzun yıllar dış ülkelerde kalmanıza gerek kalmamıştır. İnternet üzerinden daha kolay ve de etkili bir şekilde online İngilizce öğrenmek mümkündür.
Biz de işte bu sayfada, İngilizce öğrenmek istiyorum diyenler için çeşitli paylaşımlar yapacağız. Elbette internet ortamında bir sürü web sitesi içerisinden hangisini kullanmalıyım notasında kararsız olanlar da böylece aradıkları şeyi bulmuş olacaklardır.
Sayfamızda yayınlayacağımız bilgiler içinde İngilizce videolar, İngilizce gramer, mp3 audio şeklinde İngilizce dersleri ve de daha bir sürü kaliteli İngilizce dersleri bulunacaktır. Özellikle mevcut eğitim sisteminin tersine, dil bilgisi ağırlıklı bir eğitim yaklaşımı değil, dinleme ve pratik odaklı bir eğitim-öğretim yöntemini doğru bulduğumuz için bu tarz dinleme ve pratik İngilizce materyalleri paylaşımına yoğunlaşmayı doğru buluyoruz.
Ayrıca bizim ülkemizde ne yazık ki “anlıyorum fakat konuşamıyorum” cümlesini kuran arkadaşların çok fazla olduğunu bildiğimizden sayfamızda etkili ve kolay İngilizce öğrenme tekniklerine sıklıkla dikkat çekeceğiz. Sayfamızda paylaşacağımız bu teknikler vasıtasıyla, İngilizce kelimeler ve de manalarını daha hızlı ve kolay öğrenip çok daha uzun bir müddet anımsayabilecek bununla birlikte Akıcı ingilizce konuşma hususunda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
Yeri gelmişken hemen belirtelim ki; hızlı ve kolay İngilizce öğrenme tekniklerini bilmek yeterli değildir uygulamak gereklidir. Söz konusu teknikleri ve de İngilizce eğitim seti içindeki mp3 biçimindeki mini hikaye İngilizce dersleri materyallerini mümkünse her gün tekrarlı olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sizler de online İngilizce öğreniyorum diyorsanız, sayfamızdaki eğitimleri ve de tavsiyeleri kaliteli buluyorsanız, işte bu sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızda 1 kez tavsiye ederek bize destek olabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizle de bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Reklamlar